خرید کابینت

اگر تحقیقات خود در زمینه خرید کابینت را کامل کرده اید و در مورد نحوه دکوراسیون کابینت به جمع بندی های لازه رسیده اید در این بخش آخرین اطلاعات را در این زمینه برای شما یادآوری میکنیم:

چند مدل کابینت پیش رو دارید؟  کابینت mdf،کابینت های گلاس،کابینت چوبی،کابینت ممبران و البته کابینت فلزی!

کابینت mdf

در این مورد تقریبا اطلاعات همه به نوعی کامل است.البته به ظاهر اینکه چه ام دی افی برای شما بکار برده شود کاملا به صداقت سازنده ارتباط دارد امروزه در بازار ایران دهها مدل کارخانه تولید کننده ورقهای mdf وجود دارد که تشخیص اینکه چه ورقی چه کیفیتی دارد واقعا سخت و مشکل است . همه تولید کنندگان این ورقهای mdf جنس خود را بهترین میدانند.فقط بسته به سلیقه شما در انتخاب رنگ و طرح و نوع دکوراسیون و نحوه چیدمان کابینتها ممکن است نتیجه کار تغییر کند.

کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس . مبنا بر این میگذاریم که شما میدانید کابینت کابینت هایگلاس چیست. البته بهتر است بگوییم کابینت با ورقهای روکش شده از جنس هایگلاس . تنوع بسیار زیاد طرح و رنگ و نیز براقیت خاص این نوع از کابینتها بینظیر است و و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما میدهد.

کابینت ممبران

کابینتهای ممبران جدید ترین نوع کابینت در دنیاست.کمی درباره ان توضیحاتی میدهیم. برای ساخت این کابینتها ابتدا توسط دستگاههای سی ان سی نفوش و طرحهای مختلفی را بر روی دربهای کابینت و حاشیه ها پیاده میکنند .سپس بر اساس سلیقه مشتری روقهای خام کار شده توسطcnc روکش ضد خش مثل روکشهای mdfصورت میکیرد.بالطبع این کابینتها گرانتر هستند ولی زیبایی آنها ارزشش را دارد.در زیر بعضی از این کابینتها را مشاهده میکنید:

کابینت ممبران

کابینت ممبران